Korduma Kippuvad Küsimused

Tekkis küsimusi? Me oleme siin, et vastata. Kui sa ei näe siin oma küsimust, saada meil küsimus info@taxifeer.ee
Auto broneerimiseks valige avalehel või rendiautode lehel soovitud kuupäevad ning teile pakutakse välja sel perioodil vabad autod. Seejärel valige sobiv auto, klikkige nupul broneeri ja täitke broneerimisvorm.
Kui te ei leia soovitud ajal autot, siis soovitame täita ära enda rendisoovidega meie rendipäringu vorm ja meie meeskond proovib leida sobiva lahenduse.
Broneeringu kinnitamisel saadetakse teile sellekohane e-mail. Kui teil tekib küsimusi või soovite abi, võtke palun ühendust meie infonumbril: +372 585 33 799
Rendi eest saab tasuda veebilehel broneeringut tehes krediitkaardi, pangalingi abil või arve alusel pangaülekandega.
Rendihinnad sisaldavad kohustuslikku liiklus- ja kaskokindlustust
Sõltuvalt autost jääb see üldjuhul vahemiku 200 – 300€ ja seda on võimalik lisatasu eest vähendada kuni 0€'ni.
Jah, kuid tagatisraha makstakse tagasi ülekandega.
Üldjuhul on omavastutus 600€ ja seda võimalik lisatasu eest vähendada 200€’ni
Jah, lisatasu eest toome ja viime auto teile sobivasse kohta - lennujaama, sadamasse, hotelli ja mujale. Broneerimisel valige lihtsalt sobiv väljaandmise või tagastamise koht või sisestage see lisateabe lahtrisse.
Meie rendiautodel on 24 tundi ööpäevas toimiv autoabi. Võtke palun ühendust meie infonumbril +372 585 33 799, et saaksime olukorda hinnata ning anda edasised juhised. Autoabi teenus sisaldub rendihinnas.
Alati tuleb kõigepealt ühendust võtta ka meie infonumbril +372 56 294 298, et saaksime olukorda hinnata ning anda edasised juhised. Üldjuhul tuleb liiklusõnnetus kohapeal vormistada, täita vastav vorm (lehed on autos olemas), võtta teise osapool(t)e kontaktandmed ning vastavad allkirjad.
Kui olukord nõuab, võtke palun ühendust päästeteenistusega numbril 112
Jah, anname välja puhtad autod ja auto tuleb tagastada samamoodi, seest ja väljast puhtalt. Lisatasu eest võime sise- ja/või välipesu ka ise teha.
Jah, auto antakse välja täis kütusepaagiga ja samamoodi tuleb ka tagastada. Juhul kui jätate auto tankimata, siis tangime auto ise ning lisame tankimisteenuse eest 10€ arvele juurde.
Jah, üldjuhul on see 225km/päev ja 1500km/nädal ning seda on võimalik lisatasu eest suurendada. Lubatud läbisõidupiirangu ületamisel lisandub rendihinnale 0,09€/km.
Arveldamine käib ettemaksu alusel enne rendiperioodi algust. Juhul kui klient soovib olemasolevat rendilepingut täiendavalt pikendada, võetakse lisapäevade hinnastuse aluseks lepingujärgne hind.
Broneeringu tühistamiseks saatke palun e-mail aadressile rent@taxifeer.ee või helistage numbril +372 585 33 799.

Broneeringu tühistamisel, vähem kui 72h enne rendiperioodi algust, tuleb tasuda pool kohustuslikust rendisummast.
Jah, kõigil meie autodel on sõidukikaardid takso jaoks ning teeme koostööd ning liitumised Bolt, Uber ja Taxigo äppidega. Võite kasutada ka kõikides muudes äppides, kuid siis peate liitumised ise tegema