Töötingimused

Kokkuvõtlikult näeb töötegemine Taxifeeris juhile välja nii:

 1. Valite meie kodulehel teile sobiva auto ja teete broneeringu soovitud päevadele. Kõige levinumate perioodide hinnad leiate siit - www.taxifeer.ee/autorent

 2. Saate meie kontorist, aadressil Suur-Patarei 9, puhta ja täispaagiga auto 

 3. Broneeringu vältel on auto vaid teie käes ja olete ise oma aja peremees ehk valite ise millal teete tööd ja millal puhkate. Meiega liitudes teeme teile liitumised juhtivatesse taksoäppidesse (Bolt, Uber ja Taxigo) kust saate ööpäevaringselt klientide tellimusi

 4. Rendiperioodi lõppedes pesete ja tangite auto ning tagastate meie kontorisse

 5. Arveldamine käib mugavalt iga nädal teisipäeviti. Teie kätte jääb igapäevaselt tellimustest saadud sularaha kassa, äpi-ja kaardimaksed kanname üle teisipäeviti.

 

Tutvustame täpsemalt kuidas töö tegemine välja näeb:

 1. Koostame ja allkirjastame rendilepingu - Meie lepinguline suhe on rendilepingu alusel, mis on sisuliselt üldine varalise vastutuse leping ja see leping omaette millekski ei kohusta, ei sõidukit võtma või tööd tegema.

 2. Koolitusel käimine (Koolitust ei ole vaja läbida, kui teil on aktiivne Bolt juhikonto)

  1. Kuna klientide tellimused jõuavad teieni läbi taksoäppide (Bolt, Uber ja Taxigo) rakenduse, siis esimese sammuna saadame teid Bolt koolitusele, kuhu on vaja registreerida, seejärel vaadata lühike video vaadata kus räägitakse kuidas rakendus toimib, kuidas tellimused teieni jõuavad ja kuidas neid vastu võtta ning paar sõna klienditeenindusest ja kõige olulisematest muudatustest millega peaksite kursis olema.

  2. Anname teile ligipääsu meie kodulehel asuvale broneerimissüsteemile.

  3. Taxigo ja Uberi konto teeme teile ise, selleks ei ole vaja koolitust läbida.

 3. Töögraafiku koostamine - Endale sobiva töögraafiku saate mugavalt koostada meie kodulehel tehes endale soovitud ajaks broneeringud alates 24h. Teil on täielik vabadus valida sellised ajad ja selline koormus nagu teile sobib. Kindlaid tunde ega tellimusi te täitma ei pea.

 4. Töö tegemine:

  1. Kui olete meie kodulehel teinud broneeringud, siis tuleb teil tulla broneeringul märgitud ajaks meie kontorisse, kust saate puhta ja täis paagiga sõiduki koos kaardimakseterminali ja tahvelarvutiga. Saadame teile enne esimest korda ka tutvustavad juhendid kus on kirjas kuidas kõiki seadmeid kasutada, näpunäiteid klienditeeninduse parandamiseks et rohkem jootraha teenida ja kuhu helistada kui mingid mured tekivad.

  2. Kui auto ja varustus on käes, siis saategi hakata tööd tegema. Teie ülesandeks on klientide transportimine punktist A punkti B ja teha seda sõbralikult, viisakalt ja puhta autoga. Klientide tellimused jõuavad teieni mugavalt ja ööpäevaringselt läbi juhtivate taksoäppide Bolt, Uber ja Taxigo rakendust. Saate täielikult valida kuidas te tööd teete ehk kus te kliente ootate, millises raadiuses te töid vastu võtate, millal pause teete ja seega olete täielikult ise vastutav selle üle kui palju te tööga teenite.

 5. Töö lõpetamine:

  1. Rendiperioodi lõpus tuleb auto tagastada seest ja väljast puhtana ja täis kütusepagiga.

  2. Kontoris vaatab meeskond auto üle ja võtab vastu.

 6. Arveldamine käib mugavalt iga nädal teisipäeviti. Teie kätte jääb igapäevaselt tellimustest saadud sularaha kassa, äpi-ja kaardimaksed kanname üle teisipäeviti.

Bolt ja Uber vahendustasu juhile 20%, Taxifeer vahendustasu on 1,9% mille sees on tagatisraha tasumine osadena alates 5€ (mitte täissummas korraga) ja tasumine peale rendiperioodi. Lisaks sellele saab juht selle tasu eest võimaluse kasutada Taxigo rakendust, kus on võrreldes Boltiga keskmine sõit ~60% kallim, töö vahendustasu on 18,9%.

Kui teile meie tingimused sobivad, siis ootame teid meie meeskonda!

Kontakt

Lisaküsimuste puhul võta ühendust läbi alloleva kontaktivormi, 

e-maili teel info@taxifeer.ee või helista E-R 10:00-18:00  +372 585 33 799 

Opes Kapital OÜ  Reg. kood 12474884  Suur-Patarei 9-19, 10415, Tallinn

Copyright © 2019 Taxifeer